Без категории

CULTURE: GOING OUT IN DECEMBER

КУЛЬТУРНІ ПОДІЇЇ, ЩО НАДИХАЮТЬ. ГРУДЕНЬ.

Наш вішлист культурних подій на наступний місяць.

#Where to go wearing NUANCES 🙂

ФЕСТИВАЛІ.

Що? Перший Ukrainian Music Week

Чому? Ukrainian Music Week — серія музичних подій, яка покликана змінити традиційне уявлення про сучасну українську музичну культуру та популяризувати українське мистецтво в нашій країні та далеко за її межами. За 10 днів Ukrainian Music Week у Києві відбудеться понад 60 заходів!

Коли? 313 грудня

Де? Національний художній музей України, Національний історичний музей України, музей М. Булгакова, Музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, Київський планетарій та ін.

Що? Фестиваль нової музики Kyiv Contemporary Music Days

Хто? Ініціаторами фестивалю стали учасники Kroiser Ensemble, до складу якого входять музиканти з Японії, Португалії, Австрії та України. У фестивалі візьмуть участь музиканти з Європи, США та України. Відкриється фестиваль концертом солістів Kroiser Ensemble та Armonia Ludus Orchestra під керівництвом диригента Національної Філармонії України Михеїла Менабде.

Чому? У програмі фестивалю – твори видатних композиторів ХХ — ХХI ст., які київські слухачі почують вперше. Серед них: Марк-Анре Дальбаві, Трістан Мюрай, Франко Донатоні, Тору Такемітсу та Джачінто Шелсі. В рамках Kyiv Contemporary Music Days відбудеться 9 концертів, 2 майстер-класи і 5 лекцій. Проект має на меті популяризувати нову академічну музику, а також творчість сучасний європейських та українських композиторів.

Де і коли? Відкриття фестивалю — 11 грудня в «Мистецькому Арсеналі». Події фестивалю триватимуть з 11-го по 20 грудня у Києві. Концерти у Львові -16 та 21 грудня.

МУЗИКА.

Що?  Концерт Мішеля Леграна у супроводі симфонічного оркестру

Хто? Легенда світової музики Мішель Легран

Чому? У програмі прозвучать легендарні композиції великого Маестро, а також кілька нових музичних творів. Одна з найвідоміших його робіт – музика до кінофільму «Шербурзькі парасольки» 1964 року, стала візитівкою композитора. Він написав музику більш ніж до 200 фільмів, отримав три «Оскара» і п’ять премій «Греммі» в номінації «Краща музика». Багато з творів Леграна стали класичними і сьогодні надихають молодих музикантів. За свою кар’єру він записав сотні альбомів в різних жанрах з такими світовими зірками, як Рей Чарльз, Елла Фітцджеральд, Арета Франклін, Френк Сінатра, Барбара Стрейзанд.

Де? Національний палац мистецтв «Україна»

Коли? 14 грудня, 19:00

Svitlo Concert

Що? Концерт «Тисяча вогнів»

Хто? ведучий – Олексій Коган, золотий вокал українського джазу – Руслан Єгоров, найвідоміший вітчизняний саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, барабанщик Павло Галицький, ансамбль «Київські Солісти» у поєднанні з дитячим хором «Щедрик».

Чому? неповторний джазово-класичний концерт за участю найкращих джазменів України, камерного оркестру «Київські солісти», дитячого хору «Щедрик» та тисячі вогнів.  Новорічна програма в джазово-класичній обробці, спеціально написана для цього вечора, зібрана з найкращих світових різдвяних композицій, буде презентована у вогнях тисячі гірлянд.

Коли? 25 грудня — 3 січня 2016, початок о 20:00

Де? Київ, Будинок кіно

ТЕАТР+ТАНЦІ

ЩО? Танцювальна драма «3 сестри»

Хто? Режисер — Ілля Мощицький
Хореограф — Микола Бойченко
Композитор — Дмитро Саратський
У головних ролях артисти «D’Arts Theatre»

Чому? Танцювальна драма, де пронизливі контрасти емоцій , музичних ритмів та настроїв існують у зворушливій гармонії, поєднуючись у безмежності мистецтва. Поезія танцю та неповторна енциклопедія людських характерів, що дозволить ширше побачити світ навколо.

Коли? прем’єра у Києві 6 грудня, 19:00, плануються додаткові покази, у тому числі і в інших містах України

Де? Київський академічний молодий театр

КІНО.

Що? драма/мелодрама «Біля моря» (By the Sea)

Хто? у головних ролях: Бред Пітт, Анджеліна Джолі, Мелані Лоран; режисер та сценарист: Анджеліна Джолі

Про що? Франція. Середина 70-х. Ванесса, колишня танцівниця, і її чоловік Роланд, американський письменник, подорожують разом по країні. Потроху вони починають віддалятися один від одного, але все змінюється, коли вони затримуються в одному тихому приморському містечку…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *