Culture, Без категории

CULTURE: GOING OUT IN FEBRUARY

КУЛЬТУРНІ ПОДІЇЇ, ЩО НАДИХАЮТЬ. ЛЮТИЙ.

Наш вішлист культурних подій на наступний місяць.

#Where to go wearing NUANCES

ВИСТАВКИ.

Що? «Марія Примаченко. НЕОСЯЖНЕ»

Чому?  Фантастичний світ образів Марії Примаченко є надзвичайним мистецьким явищем, культурним феноменом, який поєднав у собі традиції народного малярства та чуттєву обдарованість художниці. Крізь зовнішню ліричність  робіт Марії Примаченко, які йшли врозріз з офіційною радянською ідеологією, можна помітити певні філософські пошуки художниці, сюрреалістичні мотиви ‒ все те, що дає право вважати  її геніальною мисткинею, що створювала власну реальність ‒ небачену, дивовижну, незбагненну. До експозиції увійдуть понад 300 творів видатної художниці з колекції Національного музею українського народного декоративного мистецтва.

Де? НКММК “Мистецький Арсенал”

Коли? з 9-го лютого

ЛЕКЦІЇ.

Що? курс лекцій “Сучасна архітектура. ХХ-ХХІ століття” від Культурний Проект

Чому? Програма курсу побудована таким чином, аби сформувати матрицю знань з сучасної архітектури: вона акумулює інтелектуальні ресурси слухачів та зрештою розкладає все по поличках. Біоморфізм, екологізм, кібернетизм… Ці складні терміни окреслюють нові форми будівель та визначають основні вектори розвитку. Лектор Гліб Ушаков просто і захопливо допоможе розібратися у сучасній архітектурі з тим, щоб ви ще з більшим ентузіазмом подорожували і насолоджувалися урбаністичними пейзажами.

Коли? з 3-го  лютого

Де? Освітня станція 31В1

ФЕСТИВАЛЬ.

Що? 1st KYIV INTERNATIONAL STANDUP COMEDY WEEK

Чому? Організатори обіцяють грандіозну подію в житті української  стендап-спільноти. Програма обіцяє бути цікавою не лише для професійних коміків, але й для глядачів, які цінують гумор та бажають весело провести час.

Хто? 10 лютого свою програму представить легендарний стендап-комік, автор цілого напряму в стендап-комедії Ділан Моран. Нове англомовне шоу коміка OFF THE HOOK — поетичний стендап-етюд про кохання, політику, негаразди і щоденні, часом безглузді, миттєвості  життя. 11 лютого глядачів розважатиме проект Stand-Up Original, а 12 лютого виступить один із найвідоміших російськомовних стендаперів Ізраїлю — Ілля Аксельрод. Закриє тиждень стендапів 13 лютого BEST OF шоу від резидентів українського Стендап-Шоу та їхніх друзів.

Коли та де? 10-13 лютого у клубі ATLAS

МУЗИКА

Що?  концерт  JAZZ LOVE SONGS від Svitlo Concert

Хто? Золотой вокал українського джазу — Руслан Єгоров, відомий саксофоніст та засновник джаз-бенду Схід-Side — Дмитро «Бобін» Александров та ансамбль «Київські солісти».

Чому?   Кращі  джазмени України у супроводі оркестру виконають твори музичних легенд, серед яких Френк Сінатра, Дін Мартін, Нет Кінг Коул та ін. Обіцяють цікаві та неочікуваня джазові погляди на відомі романтичні композиції.

Коли? 13-14 лютого

Де? Будинок кіно

КІНО

Що? мелодрама 45 років (45 Years)

Хто? режисер: Ендрю Хей; актори: Шарлотта Ремплінг, Джеральдін Джеймс, Тому Кортні, Доллі Уеллс, Девід Сіблі, Сем Олександр

Про що? Кейт та Джеф Меркери планують відсвяткувати 45-ту річницю весілля. Вони так давно разом і такі близькі, що здається, ніби прожили одне життя на двох. Але… За тиждень до 45-річчя їхнього весілля, чоловік отримує лист: у швейцарських Альпах знайдено тіло його першої коханої. Може статися так, що до святкування 45-річчя справа не дійде.»Срібний ведмідь» за кращі чоловічу та жіночу ролі, Берлінській кінофестиваль, 2015

 

Коли та де? до 10 лютого у кінотеатрі “Жовтень”

Що? мелодрама “Мій король” (Mon roi)

Хто? режисер: Майвенн Ле Беско; актори: Венсан Кассель, Емманюель Берко, Луї Гаррель, Ізільд Ле Беско, Франсуа-Марі Баньє, Людовік Бертійо

Про що?  Історія про пристрасне і непросте кохання. Головна героїня опинившись в реабілітаційному центрі після отриманої травми, відчуває не тільки фізичне страждання, але й душевне. У її спогадах вона безмежно щаслива і глибоко нещасна: це були роки шаленого кохання, безоглядного щастя та засліплюючих ревнощів. Чи зуміє вона до кінця розібратися у своїх почуттях і повернутися до колишнього щасливого життя?

Коли та де? з 18-го лютого у кінотеатрах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *