Без категории

CULTURE: GOING OUT IN MARCH

КУЛЬТУРНІ ПОДІЇЇ, ЩО НАДИХАЮТЬ. БЕРЕЗЕНЬ.

Наш вішлист культурних подій на наступний місяць.

ВИСТАВКИ

Що? виставка “Соня Делоне 130

Чому?  «Колір є шкірою світу» (Соня Делоне)

На початку листопада асоціація 4th Block оголосила міжнародну плакатну акцію «Соня Делоне 130», покликану вшанувати внесок мисткині у світове мистецтво та дизайн. За місяць було отримано близько 200 плакатів від українських та зарубіжних дизайнерів, з яких було відібрано понад 50 найкращих, які й будуть показані в ІЗОЛЯЦІЇ.  На виставці зібрано роботи сучасних дизайнерів з усього світу.

Борис Філоненко: «14 листопада 2015 року виповнилося 130 років з дня народження Соні Делоне (1885-1979) – видатної художниці та дизайнерки, представниці орфізму, симультанізму і ар-деко, яка народилася і провела дитинство в Україні, навчалася у Німеччині і працювала у Парижі. В історії абстрактного живопису XX сторіччя прізвище Делоне знаходиться в одному ряду з такими іменами, як Казимир Малевич, Василій Кандинський і Піт Мондріан.

Коли: до 13 березня

Де? IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives

Що? виставка “Тіні забутих предків”

Чому? Світ культової кінострічки Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» оживе…Понад 100 артефактів, 20 ексклюзивних інтерв’ю, унікальні фото- та відеоматеріали з архівів, розвінчування легенд, експозиція робіт сучасного мистецтва та зустріч з учасниками зйомок: Ларисою Кадочниковою, Мирославом Скориком та Іваном Драчем. Ви зможете стати причетними до етапного фільму українського кінематографу, яким захоплювалися Тарковський, Скорсезе, Фелліні, Антоніоні, Куросава та  Годар.

Куратори проекту: Павло Гудімов, Андрій Алферов

Де? НКММК “Мистецький Арсенал”

Коли? з 23-го  березня до 10-го квітня

Чому? «Ідентичність. За завісою неозначеності» – спільний мистецький проект Північно-Балтійських країн та України. Виставка обіцяє стати однією з найбільш видовищних демонстрацій мистецтва північно-східної частини Європи за останнє десятиліття.

Солвіта Кресе, директорка Латвійського центру сучасного мистецтва і кураторка виставки: «Цією виставкою ми хочемо переглянути поняття ідентичності, підкреслюючи його різноманітні аспекти, і заохотити підхід до національних, політичних, територіальних, соціальних та гендерних питань з позицій ідентичності. Ми переконані, що художники є проникливими перекладачами контексту і коментаторами ситуації, які здатні виявити і нанести сітку змін на нинішню мапу світу швидше за будь-кого іншого, і вони не злякаються зазирнути за завісу неозначеності, в якій травми минулого і туманність майбутнього сплетені в єдине ціле».

Коли?  з 19-го  березня до 22 травня

Де? Національний художній музей України

МУЗИКА

Що? концерт “Віденська весна.З любов’ю до України”

Хто? австрійський диригент та композитор Курт Шмід, засновник «Wiener Strauss Gala Orchestra» спільно з оркестром «Metropolis Orchestra» презентують неперевершені твори Й. Штрауса, К. Шміда, Ф. Легара та ін.

Курт Шмід — головний диригент  «Wiener Strauss Gala Orchestra», з яким регулярно гастролює по Японії, Китаю, Кореї, Румунії, Італії, Іспанії, Австрії. У 2010 році Курт Шмід був нагороджений Австрійським почесним знаком «За науку та мистецтво» I ступеня — найвищою державною нагородою Австрії у цій сфері.

Коли? 19 березня

Де? Міжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий палац)

Що? Концерт TRICKY

Чому? Ще 20 років тому Tricky разом з Рortishead та Massive Аttack вдалось створити свою окрему музику — суміш хіп-хопу, джазу, дабу, року і соулу під назвою тріп-хоп. Відтоді Tricky став справжнім ідолом, як для професійних музикантів, так і для мільйонів прихильників з усього світі. У Києві музикант презентує свій 12-й альбом «Skilled Mechanics» — чергове ствердження істинного та неповторного British Talent – коли ти не живеш попередніми досягненнями, завжди готовий до змін та чітко дивишся у майбутнє.

Коли: 23 березня

Де: клуб Atlas

КІНО

Що? Тиждень італійського кіно

Чому? Італійський кінематограф у розквіті, однак нові роботи складно пробиваються в міжнародний прокат і майже не доходять до українського глядача. «Тиждень італійського кіно» щорічно представляє в Україні найяскравіші кіноновинки Італії. Відкриє фестиваль історичний трилер «Кров моєї крові» Марко Беллоккьо. Також до програми увійшли фільми з конкурсної програми Венеціанського та Канського кінофестивалів – романтична мелодрама «Пристебніть ремені», драма «Моя мама» і трилер «Льодяний ліс».

Коли? з 3-го до 9-го березня

Де: Кінотеатр Київ

Що?  драма, біографія Трамбо (Trumbo)

Хто? Режисер: Джей Роуч

Актори: Брайан Кренстон, Дайан Лейн, Хелен Міррен, Майкл Стулбарг

Про що? Успішна кар’єра сценариста 1940-х років Далтона Трамбо («Римські канікули», «Спартак») руйнується, коли він, поряд з іншими діячами Голлівуду, потрапляє в чорний список через свої політичні погляди. Картина розповідає історію його боротьби з американським урядом і студійними босами. У війну за слова і свободу виявляється залученим весь Голлівуд.

Коли та де?  з 23 березня  у кінотеатрах вашого міста

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *